o nas

Uberlingo powstało w 2009 z pasji do nauki języka angielskiego i od  tego czasu z powodzeniem prowadzi kursy i szkolenia językowe dla wielu firm i instytucji.

Uberlingo jest elastyczne, nie oferuje jednolitego systemu nauczania, do każdego kursu podchodzi indywidualnie a programy szkoleń  dostosowane są do  potrzeb, możliwości i predyspozycji uczestników. 

autorskie
programy

Większość prowadzonych przez Uberlingo kursów oparta jest na programach autorskich, przy wykorzystaniu aktywnej i nowoczesnej metodyki nauczania języka obcego. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że takie podejście charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz pełną satysfakcją naszych Klientów.

Podczas zajęć korzystamy z najnowszych książek i dodatkowych materiałów multimedialnych wiodących uniwersyteckich wydawnictw językowych oraz materiałów autorskich przygotowanych przez naszych lektorów.

Nauczyciele Uberlingo to eksperci językowi posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu profilowanych zajęć z języka angielskiego. Są doskonale przygotowani zarówno lingwistycznie jak i metodycznie, a nauczanie języka to dla nich pasja i sposób na życie.  

Zależy nam, aby zajęcia były przyjazne i skuteczne, dlatego stawiamy na otwartość, komunikatywność i elastyczność.

Przekonaj się, że nauka języka obcego może być naprawdę przyjemna.
Enjoy! We do!